1. hrací den - Pondělí 26. 2. 2024, 18:00, S-centrum Benešov, Ruml David
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
5 |
- |
6 |
1. |
18:00 - 18:27 |
Vokapa |
- |
Zlatej střed |
Kumpáni |
- |
Lesy Zelenáči B |
Hašouni |
- |
Prodomačky VO |
2. |
18:30 - 18:57 |
Lesy Zelenáči B |
- |
Prodomačky VO |
Hašouni |
- |
Zlatej střed |
Vokapa |
- |
Kumpáni |
3. |
19:00 - 19:27 |
Prodomačky VO |
- |
Kumpáni |
Vokapa |
- |
Hašouni |
Zlatej střed |
- |
Lesy Zelenáči B |
4. |
19:30 - 19:57 |
Kumpáni |
- |
Hašouni |
Zlatej střed |
- |
Prodomačky VO |
Lesy Zelenáči B |
- |
Vokapa |
5. |
20:00 - 20:27 |
Hašouni |
- |
Lesy Zelenáči B |
Prodomačky VO |
- |
Vokapa |
Kumpáni |
- |
Zlatej střed |
2. hrací den - Pondělí 18. 3. 2024, 18:00, S-centrum Benešov, Ruml David
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
5 |
- |
6 |
1. |
18:00 - 18:27 |
Kumpáni |
- |
Vokapa |
Prodomačky VO |
- |
Lesy Zelenáči B |
Zlatej střed |
- |
Hašouni |
2. |
18:30 - 18:57 |
Lesy Zelenáči B |
- |
Zlatej střed |
Kumpáni |
- |
Prodomačky VO |
Hašouni |
- |
Vokapa |
3. |
19:00 - 19:27 |
Vokapa |
- |
Lesy Zelenáči B |
Hašouni |
- |
Kumpáni |
Prodomačky VO |
- |
Zlatej střed |
4. |
19:30 - 19:57 |
Zlatej střed |
- |
Kumpáni |
Lesy Zelenáči B |
- |
Hašouni |
Vokapa |
- |
Prodomačky VO |
5. |
20:00 - 20:27 |
Prodomačky VO |
- |
Hašouni |
Zlatej střed |
- |
Vokapa |
Lesy Zelenáči B |
- |
Kumpáni |
3. hrací den - Pondělí 8. 4. 2024, 18:00, S-centrum Benešov, Ruml David
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
5 |
- |
6 |
1. |
18:00 - 18:27 |
Zlatej střed |
- |
Lesy Zelenáči B |
Prodomačky VO |
- |
Kumpáni |
Vokapa |
- |
Hašouni |
2. |
18:30 - 18:57 |
Lesy Zelenáči B |
- |
Vokapa |
Kumpáni |
- |
Hašouni |
Zlatej střed |
- |
Prodomačky VO |
3. |
19:00 - 19:27 |
Kumpáni |
- |
Zlatej střed |
Hašouni |
- |
Lesy Zelenáči B |
Prodomačky VO |
- |
Vokapa |
4. |
19:30 - 19:57 |
Hašouni |
- |
Prodomačky VO |
Vokapa |
- |
Zlatej střed |
Kumpáni |
- |
Lesy Zelenáči B |
5. |
20:00 - 20:27 |
Vokapa |
- |
Kumpáni |
Lesy Zelenáči B |
- |
Prodomačky VO |
Hašouni |
- |
Zlatej střed |
4. hrací den - Pondělí 29. 4. 2024, 18:00, S-centrum Benešov, Ruml David
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
5 |
- |
6 |
1. |
18:00 - 18:27 |
Hašouni |
- |
Kumpáni |
Prodomačky VO |
- |
Zlatej střed |
Vokapa |
- |
Lesy Zelenáči B |
2. |
18:30 - 18:57 |
Lesy Zelenáči B |
- |
Hašouni |
Vokapa |
- |
Prodomačky VO |
Zlatej střed |
- |
Kumpáni |
3. |
19:00 - 19:27 |
Zlatej střed |
- |
Vokapa |
Lesy Zelenáči B |
- |
Kumpáni |
Prodomačky VO |
- |
Hašouni |
4. |
19:30 - 19:57 |
Prodomačky VO |
- |
Lesy Zelenáči B |
Zlatej střed |
- |
Hašouni |
Kumpáni |
- |
Vokapa |
5. |
20:00 - 20:27 |
Kumpáni |
- |
Prodomačky VO |
Hašouni |
- |
Vokapa |
Lesy Zelenáči B |
- |
Zlatej střed |
5. hrací den - Pondělí 27. 5. 2024, 17:00, S-centrum Benešov, Ruml David
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
5 |
- |
6 |
1. |
17:00 - 17:27 |
Kumpáni |
- |
Zlatej střed |
Hašouni |
- |
Lesy Zelenáči B |
Prodomačky VO |
- |
Vokapa |
2. |
17:30 - 17:57 |
Hašouni |
- |
Prodomačky VO |
Vokapa |
- |
Zlatej střed |
Kumpáni |
- |
Lesy Zelenáči B |
3. |
18:00 - 18:27 |
Vokapa |
- |
Kumpáni |
Lesy Zelenáči B |
- |
Prodomačky VO |
Hašouni |
- |
Zlatej střed |
4. |
18:30 - 18:57 |
Zlatej střed |
- |
Lesy Zelenáči B |
Prodomačky VO |
- |
Kumpáni |
Vokapa |
- |
Hašouni |
5. |
19:00 - 19:27 |
Lesy Zelenáči B |
- |
Vokapa |
Kumpáni |
- |
Hašouni |
Zlatej střed |
- |
Prodomačky VO |