12. června 2024

7. liga Strašnice, 4. kolo

Xbowling Strašnice

​Poslední den 7. ligy nastal a byla to jízda jako pokaždé!

Všichni byli naladěni na správnou vlnu a ještě aby ne, při takové noční pohodičce. Liga byla od začátku do konce napínavá a byla to opravdu skvělá podívaná. Nejen, že všichni předvedli fantastické výkony, ale i nálada byla dobrá, jelikož se promítal i hokej, kde naše vlast soutěžila o zlato. Finále na mistrovství světa a do toho liga, nezapomenutelný večer! Všichni sledovali pozorně hokej a napětí se dalo krájet. Křik hráčů šel slyšet na kilometry daleko, jelikož si švýcary čeští hokejisté namazali jako na chleba. Fandilo se do poslední minuty a po 14 letech jsme se stali mistry světa! Radost byla vidět na všech a teď už zbývalo pouze jediné - vyhlásit vítěze 7. ligy.

Na třetím místě se umístili Smajlíci s krásnými 52.5 body. Na druhém místě se umístili Tygers se skvělými 60,5 body. A vítězi, na které jsme všichni čekali, se stali s úžasnými 71 body, prosím o potlesk - Kyblíci 2.0! Tadá!

Překvapivý výsledek? Za mě určitě ne. Za jejich výkony si nic jiného, než zlato nezasloužili! Mistři ze země mistrů světa! Co více si přát?

Budu se těšit na další zápasy a doufejme, že znovu s tak skvělými výsledky!